Ta strona używa COOKIES!

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

O firmie

Firma PPHU BICOM Grzegorz Bil powstała w 2009 roku jako działalność jednoosobowa specjalizująca się w drobnych pracach naprawczych. Obecnie zatrudniamy doświadczony zespół instalatorów z uprawnieniami.

Dzięki istnieniu komplementarności w ramach szerokiego zakresu w jakim działamy, zarządzamy i realizujemy każdy projekt przemysłowy od fazy projektowania do konserwacji urządzeń poprzez fazę montażu, uruchomienie i szkolenie pracowników zapewniających ich obsługę.

Priorytetem firmy jest wysoki poziom realizowanych inwestycji. Nasza wiedza, rzetelność, doświadczenie i profesjonalizm pozwalają na zaspokojenie nawet najbardziej wymagających klientów. Dbamy o to, by zaufanie,jakim zostaliśmy obdarzeni nie zostało nadszarpnięte, a zainwestowane fundusze okazały się dobrą lokatą.

Jesteśmy firmą progresywną, która inwestuje w sprzęty najnowszej generacji, by polepszyć jakość i wydajność pracy. Umożliwia to realizację zadań przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań. Dzięki temu staliśmy się ekspertami w usługach jakie oferujemy.

Zapraszamy do kontaktu lub zapoznania
się z naszą ofertą

Skontaktuj się z nami

Odpiszemy najszybciej jak się da.

P.P.H.U. Bicom Grzegorz Bil

ul. Stanisławowska 52d/1
54-611 Wrocław

tel./fax (71) 794 07 42
kom. 530 790 101
e-mail: info@bi-com.pl

NIP: 6951406957
REGON: 020920676